«

»

Kwi 02

Program Praktyk Letnich Skanska

Chcesz jeszcze na studiach zdobyć doświadczenie? Szukasz zajęcia na wakacje tak, aby połączyć przyjemne z pożytecznym?

Zapraszamy do wzięcia udziału w aplikacji do X edycji Programu Praktyk Letnich Skanska! Szukamy studentów kierunków elektrycznych, elektrotechnicznych i teletechnicznych którzy na 12 tygodni dołączą do zespołu Skanska i będą mieli okazję pracować z najlepszymi specjalistami w branży.

Aplikować możesz do 6 kwietnia!

Zastanawiacie się jakie zadania mogą zostać wam powierzone?

• Narysowanie schematu elektrycznego zasilania rozdzielnic budowlanych oraz sporządzenie protokołów pomiarowych

• Nadzór nad prowadzonymi robotami z zakresu sieci i instalacji elektrycznych na projekcie

• Omówienie koncepcji budowy przyłączy elektrycznych z wykonaniem przekładek istniejących instalacji dla inwestycji

• Nadzór nad wykonywanymi pracami elektrycznymi silno- i słaboprądowymi, bieżąca kontrola jakości zabudowywanych materiałów, koordynacja prac z innymi branżami na podstawie otrzymanych od Inwestora Projektów Wykonawczych

• Sporządzenie harmonogramu działania podczas koordynacji robót instalacji elektrycznych teletechnicznych.

Więcej informacji: http://www.skanska.pl/Praca-i-kariera/Studenci-i-absolwenci/Program-Praktyk-Letnich/

Możecie również zadawać pytania poprzez formularz: http://www.skanska.pl/Praca-i-kariera/Studenci-i-absolwenci/Nasi-Ambasadorzy/Dawid-Zwolinski/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*