«

»

Lis 15

Noc Naukowców 2012 (video)

Jak zapewne wiecie, Akademickie Koło Naukowe Krótkofalowców aktywnie włączyło się w organizację Nocy Naukowców 2012 na Politechnice Poznańskiej. W ramach tejże zorganizowaliśmy cykl wykładów odnośnie różnego typu modulacji wykorzystywanych w telekomunikacji, a także prowadziliśmy łączności pod specjalnym znakiem okolicznościowym: SN06NN (Stefan Natalia Zero Sześć Noc Naukowców) na różnych pasmach krótkofalarskich – falach ultrakrótkich oraz krótkich.

Poniżej prezentujemy krótki film, który został stworzony na podstawie materiału video zgromadzonego podczas nocy naukowców! Życzymy miłego oglądania! Jeśli film zachęci Was do rozpoczęcia przygody z krótkofalarstwem, skontaktujcie się z nami!

 3 Komentarze

 1. Robertpseuh

  Продам :
  транспортерная сетка
  производители рти
  лента екатеринбург
  купить приводной ремень
  лента транспортерная гост

  Звоните, о цене договоримся.

  Константин Маринич,

  тел: (067) 50-44-185

  ООО «МегаСТО»
  09113, Украина, г. Белая Церковь, ул. Турчанинова, 23
  Телефон: (044) 383-14-05, (04563) 4-69-89
  Web: http://megasto.com.ua

  nJ9p9pwq6C

 2. JohnnieSaima

  Choose payment method: Bank wire, WesternUnion, MoneyGram, Google Wallet, Webmoney.
  72TB File Storage 0day 1990-2017.
  IP restrictions: 3 IP addresses per user at the same time.
  Overal server’s speed: 500 Mbps.
  Easy to use: Most of genres are sorted by days.
  Server’s capacity: 72 TB for all FTP.
  More Seven years Of Archives.
  No Waiting Time, No captcha,No Speed Limit, No Ads.
  Never Deleted Original Albums, Labels, Save Time And Money.
  Updated On Daily: 20GB-50GB, 300-500 Albums 0-day WEB, Promo, CD, CDA, CDM, CDR, CDS, EP, LP, Vinyl…
  Up Time: 99%
  All Genre: House, Club, Techno, Trance, Dance, Italo-Dance, Eurodance, Drum and Bass, Psychedelic, Goa, PsyTrance, Progressive House, Electro, Euro-House, Club-House, Hardtechno, Tech-House, Dutch House, Minimal, Deep-House, Nu-Disco, Hardstyle, Hardcore, Jumpstyle, Electronic, Alternative, Alternative Rock, Ambient, Avantgarde, Ballad, Bass, Beat, Black Metal,Blues, Classical, Chanson, Country, Dance Hall, Death Metal, Disco, Ethnic, Folk, Folk-Rock, Funk, Gangsta Rap, Gothic Rock,Hard Rock, Heavy Metal, Hip-Hop, Indie, Industrial, Instrumental, Jazz, Jungle, Pop, Rock, Metal, Latin, Lo-Fi, New Age, Noise, Oldies, Pop-Folk, Progressive Rock, Psychedelic Rock, Punk Rock, Rap, Reggae, R&B, Rock & Roll, Soul, Soundtrack, Speech, Synthpop, Thrash Metal, Top 40, Vocal etc.
  Account delivery time: 1 to 48 hours.

  http://0daymusic.org/premium.php

 3. IsaacAbsep

  Я делюсь секретами заработка в интернете и досконально все
  расписываю на моем секретном сайте: http://1-million-rubley.xyz

  Информация для поисковых систем: сайт проект заработок интернете 2016заработать РЅР° скачиваниях РІ интернетесайт РіРґРµ можно заработать деньги РЅР° webmoney yandexтоп 5 заработка РІ интернете без вложенийскачать реальные СЃРїРѕСЃРѕР±С‹ заработка cash resonance, реальные СЃРїРѕСЃРѕР±С‹ заработка РІ интернете 30 рублей РІ минутузаработок переводами РІ интернете yota10 СЃРїРѕСЃРѕР±РѕРІ заработать деньги РІ интернете youtube3 заработок интернете без вложений 1000 СЂСѓР± РІ денькак зарабатывать Р° интернете, зарабатывать РІ интернете 8000 рублей деньсколько можно зарабатывать вилкахj интернет агентства зарабатывают напомогите зарабатывать интернете 94сайты для быстрого заработка РІ интернете online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*