«

»

Paź 30

Wystawa „Księżyc-Ziemia z innej perspektywy”

W dniu 04 listopada 2013 roku w Centrum Wykładowym, na terenie Biblioteki Technicznej Politechniki Poznańskiej, rozpocznie się wystawa „Księżyc-Ziemia z innej perspektywy”. Na wystawie będzie można zobaczyć zdjęcia Księżyca oraz Ziemi wykonane przez astronautów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS na zlecenie uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Kole, oraz zdjęć wykonanych na Ziemi, za pomocą fal radiowych wysłanych na Księżyc, odbitych od niego i odebranych przez krótkofalowców na Ziemi.

Inauguracja wystawy odbędzie się o godz 12:00, 4 listopada 2013r. a wystawa będzie trwać przez miesiąc.

Wystawa została zorganizowana przez Bibliotekę Techniczną Politechniki Poznańskiej oraz przez Akademickie Koło Naukowe Krótkofalowców Politechniki Poznańskiej „SP3PET”.

Więcej szczegółów możecie znaleźć w specjalnie przygotowanym pliku PDF przez przewodniczącego naszego Koła Naukowego. Pobierz PDF

Zapraszamy również na stronę serwisu informacyjnego Politechniki Poznańskiej:
http://info.put.poznan.pl/2013/10/25/1906

Zdjęcie Księżyca

Dodaj komentarz