«

»

Kwi 20

Forum Organizacji i Kół Akademickich Politechniki Poznańskiej – FOKA PP

Zapraszamy dnia 25 kwietnia 2012r. do Centrum Wykładowo-Konferencyjnego i Biblioteki Technicznej Politechniki Poznańskiej (ul. Berdychowo) na Pierwsze Forum Organizacji i Kół Akademickich Politechniki Poznańskiej – FOKA PP!

Tego dnia prezentować się będą wszystkie organizacje studenckie funkcjonujące na naszej Uczelni.
Poprzez to działanie pragniemy zaktywizować studentów do uczestnictwa w kołach naukowych i innych organizacjach. Chcemy pokazać taką aktywność studentów jako formę spędzania wolnego czasu połączoną z ciągłym rozwojem i doskonaleniem swoich umiejętności oraz zawiązywaniem nowych znajomości.
Przyjdź, zobacz bogactwo i różnorodność Twojej uczelni.

Zapraszamy również na Facebooka: http://www.facebook.com/events/209716342477802/

Dodaj komentarz